Techniky talent sourcingu v době transhumanismu

Zatím jsem nenapsal knihu o seberozvoji, ale kdybych ji napsal pro obor recruitmentu, jmenovala by se: "Recruiteři jsou z Marsu, ale kandidáti jsou z Ostravy". Recruiteři se snaží vytvářet roboty s umělou inteligencí a létají v rozšířené realitě, zatímco kandidáti dostávají často nudné LinkedIn pozvánky nebo jsou oslovováni telefonicky. Slyšíme to ze všech stran - virtuální realita, smíšená realita, chatboti, umělá inteligence, zpracování přirozeného jazyka a ostatní. Co je ale skutečně vaše konkurenční výhoda na současném trhu?

Naučte se principy recruitment inženýrství s praktikem talent sourcingu a bývalým software inženýrem, který spoluzaložil talent sourcing centrum a recruitment agenturu s více než 140 zaměstnanci za 5 let na nejvíce konkurenčním trhu v Evropské unii.

- Jak dominovat na recruitment trhu skrze lidi a technologie
- Který sourcing model je nejvíce optimální a data nejúspěšnějších sourcerů a recruiterů
- 5 praktických pravidel jak se stát konkurenčním recruiterem a sourcerem
- Recruitment stack: doporučená sada nástrojů pro sourcing a recruitment
- Budoucnost sourcingu a které nové technologie jsou již dnes aplikovatelné v recruitmentu
- Obchodní osobní brand jako nejvíce podceňovaný element současného HR marketingu

Kdo kurz povede

Cena webináře

zdarma (anglicky)

Datum a čas

27.11. 2019 v 15:00

Máte dotaz?

Zavolejte nám na +420 773 251 186 nebo napište na anna.rosenbaumova@recruitmentacademy.cz.

Josef Kadlec

Josef Kadlec

José je zakladatel společností GoodCall a Recruitment Academy. S backgroundem softwarového engineera začal jako nekonvenční headhunter a talent sourcing architect, který napsal knihu People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment. Nyní je mimo jiné instruktor video kurzu Recruitment Engineering a kurátor recruitment show Hireconomics. José je také první oficiálně certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě.